fbpx

Zajęcia w naszej szkole:

HATHA JOGA

Zajęcia hatha jogi to praca głównie z asanami. Celem hathajogi jest oczyszczenie i uzdrowienie całego organizmu, poprawienie ogólnej kondycji oraz świadomości ciała.  W czasie zajęć wykorzystujemy wszystkie rodzaje asan- wzmacniające ciało, rozciągające, tonizujące organy wewnętrzne. Nasze zajęcia mają charakter prozdrowotny- skupiamy się na prostych technikach dających wymierne korzyści. Dołączyć może każdy, niezależnie od poziomu wyćwiczenia, wieku czy stanu zdrowia. Na miejscu posiadamy maty i pomoce-koce, paski, kostki. Stałym elementem każdych zajęć jest krótka relaksacja wieńcząca każdą sesję. Zajęcia prowadzą Tomasz i Dorota Sobotko.

KIEDY?

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI

200zł

Karnet 2xtyg (8 zajęć miesięcznie)

130zł

Karnet 1xtyg (4 zajęcia miesięcznie)

40zł

jednorazowe wejście na zajęcia

150zł

Konsultacja indywidualna

HATHA JOGA + RELAKSACJA

Zajęcia  łączą w sobie techniki hatha jogi, pranayamy i technik koncentracyjnych. W czasie zajęć skupiamy się na zachowaniu zdrowia- wykonywane asany i techniki oddechowe są proste, dostosowane do poziomu wyćwiczenia uczestników. Jednocześnie korzystamy z technik znanych nam z zaprzyjaźnionej fizjoterapii, pracy z powięziami i rozmaitych nurtów jogi by stworzyć zestawy ćwiczeń prostych w wykonaniu lecz dających wymierne korzyści w najczęstszych dolegliwościach – chronicznym stresie, sztywności ciała, bólach dolnych pleców, „zamkniętej” postawie.  Każde zajęcia zakończone są relaksacją.

Zajęcia w tymczasowym zastępstwie prowadzi Tomasz Sobotko.


KIEDY?

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI

Sukcesu w jodze nie można osiągnąć przez czytanie ksiąg, noszenie jogińskiego stroju czy rozprawianie o ćwiczeniu. Sukces zapewnia tylko samo ćwiczenie.

Hathajogapradipika I 65-66

By być na bieżąco śledź nas w mediach społecznościowych:

Tapas Szkoła Jogi