fbpx
Rate this page

Zajęcia w naszej szkole:

HATHA JOGA

Zajęcia hatha jogi to praca głównie z asanami. Celem hathajogi jest oczyszczenie i uzdrowienie całego organizmu, poprawienie ogólnej kondycji oraz świadomości ciała.  W czasie zajęć wykorzystujemy wszystkie rodzaje asan- wzmacniające ciało, rozciągające, tonizujące organy wewnętrzne. Nasze zajęcia mają charakter prozdrowotny- skupiamy się na prostych technikach dających wymierne korzyści. Dołączyć może każdy, niezależnie od poziomu wyćwiczenia, wieku czy stanu zdrowia. Na miejscu posiadamy maty i pomoce-koce, paski, kostki. Stałym elementem każdych zajęć jest krótka relaksacja wieńcząca każdą sesję. Zajęcia prowadzi Tomasz Sobotko.

KIEDY?

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI

200zł

Karnet 2xtyg (8 zajęć miesięcznie)

120zł

Karnet 1xtyg (4 zajęcia miesięcznie)

35zł

jednorazowe wejście na zajęcia

150zł

Konsultacja indywidualna

TECHNIKI RELAKSACYJNO- KONCENTRACYJNE

Zajęcia  łączą w sobie bardziej subtelne elementy pracy w jodze, nazywane antaranga sadhana tj. praca wewnątrz.  Joga zakłada, że ciało i umysł są niepodzielne, i w celu osiągnięcia zdrowia należy dbać o jedno i drugie.

W czasie zajęć praktykować będziemy  techniki relaksacyjne oraz wprowadzające w medytację (m.in. medytacje prowadzone, trataka, yin joga, pranayama).  Asany wykorzystywane są tu jako narzędzie do przygotowania ciała do w/w praktyk- odblokowania i stanowią ułamek sesji. W czasie zajęć nauczysz się jak panować nad stresem, jak kontrolować bieg myśli i doświadczysz głębokiej regeneracji.

30zł

jednorazowe wejście na zajęcia praktyk relaksacyjno-koncentracyjnych

KIEDY?

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI

Sukcesu w jodze nie można osiągnąć przez czytanie ksiąg, noszenie jogińskiego stroju czy rozprawianie o ćwiczeniu. Sukces zapewnia tylko samo ćwiczenie.

Hathajogapradipika I 65-66

By być na bieżąco śledź nas w mediach społecznościowych:

Tapas Szkoła Jogi