fbpx

Moja pierwsza joga. Etykieta małego jogina.

Dorota Sobotko

moja pierwsza joga

Słowo od autorki

„Moja pierwsza joga” powstała z potrzeby serca. Tuż przed narodzinami synka, mając już przygotowane gniazdko i całą wyprawkę, poszukiwałam wartościowych lektur dla dzieci. Ku mojemu zaskoczeniu odkryłam, że nie ma jeszcze publikacji traktującej o jodze dla dzieci, zawierającej więcej niż asany. Postanowiłam to zmienić.

W książce odnajdziecie informacje o tym skąd jest joga, czym w ogóle jest skoro nie staniem na głowie, a także- zasady etyczne jogi w formie zadań do wykonania samodzielnie przez dziecka lub z pomocą osoby dorosłej. Nie zabrakło oczywiście sekcji z asanami, z instrukcjami które pozwalają nie tylko na wykonanie pozycji, ale wykonanie ich bezpiecznie.

 

Dorota Sobotko
mama, joginka, lektorka j.angielskiego

Co mówią czytelnicy

Z radością dzielę się opiniami rodziców i ich dzieci.

„Tyśka ostatnio przyniosła książkę żeby robić pozycje. To jej ulubiona część-patrzy na obrazki i naśladuje. Ładnie potrafić skopiować asany i to sama, a ma dopiero 4 lata! Niektóre pozycje są bardziej skomplikowane, ale sobie upraszcza. Książka nie wylądowała w kącie. T. wraca do niej sama z siebie.”

Ilona, mama Matyldy

„Właśnie takiej książki szukałam dla Kasi bo wszystko jest prosto zobrazowane. Książka sprawdziła się jako prezent urodzinowy. Jest idealna!”

Marta, mama 8 letniej Kasi

„Książka jest super. Jaśminka jest zachwycona i świetnie się bawimy przy tym. Książka mimo ze o jodze to jest uniwersalna, pomysłowa i generuje fajną zabawę dla dziecka – a przy tym uczy – nie ma nic lepszego. Zdecydowanie polecam, książka warta uwagi!”

Ania, mama 5 letniej Jaśminki

„Szymek bardzo lubi ćwiczyć z tą książką, do czego zwykle angażuje młodsze rodzeństwo. Wszyscy mamy przy tym sporo zabawy. Co więcej, część opisowa sprawdza się jako lektura na dobranoc, kolorowe ładne obrazki zdecydowanie na plus.”

Gosia, mama 6letniego Szymona i 2letniej Mai

Chcesz zamówić książkę bezpośrednio ode mnie?

Napisz na facebook lub instragramie.
Tapas Szkoła Jogi